Hakkımızda

      

Nova Hair


Nova Hair Saç Sistemleri Nova Saç Sistemleri ve Ürünleri Kozmetik San. Tic. A.Ş İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet gösteren, Türkiye’nin saç dökülmelerine cerrahi müdahale olmaksızın üretilen çözümler konusunda lider kuruluşudur. Amerika’nın en köklü saç sistemleri üreticisi olan OnRite Co.  İnc. Firmasının Türkiye’deki tek temsilcisi olarak, Folligraft, Gemtress ve Ultratress ürünleri ile her tür saç dökülmesi sorunu yaşayan kadın, erkek ve çocuklar için çözüm üretir. Merkezimiz de, bütünsel ya da bölgesel saç dökülmeleri yanı sıra saç seyrelmeleri konusunda da önerilerde bulunulmaktadır. Bizim başarımız, çalışanlarımız ve onların doğru şekilde çözüm üretme konusundaki titizliklerinden asla ödün vermemeleridir. Bunu da sorumlu şekilde çalışıp, mükemmeliyet ile yerine getirip, yenilikçi teknolojiler uygulayarak sağlarız. Kurucumuz Ertaç Şensoy, 1991 yılında sektöre adım atmış ve 1996 yılında Nova Saç Sistemlerini İstanbul’da kurmuştur, 1997 yılında da OnRite- Nova işbirliği başlamıştır. O zamandan beri şirketimiz uzun bir yol kat etmiş sayısız sertifikalara sahip olmuş ve dünya çapında birçok şirkete teknolojik danışmanlık ve ürün desteği verir duruma gelmiştir. Her biri kendi alanında uzman olan profesyonel ekibimiz müşterilerimizin memnuniyet ve mutluluğu için çalışan saç stil uzmanları, saç teknisyenleri, müşteri ilişkileri sorumluları, idari personel ve yöneticilerden oluşur. Yenilik ve mükemmeliyet arayışımız gelişimimizi sürekli kılmaktadır. Profesyonel kalitemizi ve başarımızı daha da öteye götürecek yeni fikir ve teknoloji odaklı çalışma anlayışını benimsemekteyiz. 

 

Kişilerin, Nova Saç Sistemleri Merkezinde geçirdikleri süre boyunca yaşayacakları konfor ve keyfe büyük önem verilmektedir.

  • Hizmet vermeye başladığımızda onun iyi bir temsilcisi olduğunu göstermek,
  • Son çıkan teknolojik gelişmelerden haberdar olmasını sağlamak,
  • İlk iletişimde hayal ettiği görüntüyü mükemmel bir şekilde kendisine sunmak ve hayatına kattığı konforu paylaşmak,
  • Güvenli bir aile ortamı sunmak ve en iyi hizmeti bizden aldığını hissettirmek;

Nova Hair’i Türkiye’nin en seçkin ve en iyi firması haline getirmesinde ki en önemli sebeplerdir.

GELİN SİZDE BU ENERJİK, DİNAMİK GELİŞİME AÇIK EKİBE YAKINDAN BAKIN…

Andrew WRİGHT (On-Rite Co. Inc. Eski Başkanı) 

Merhaba, ben Andy Wright, Amerikan OnRite şirketi’nin başkanı. Bildiğiniz gibi OnRite ve Nova,1990’ların başından bu yana ortaktır. Bu ilişkimiz boyunca birçok ortak nokta üzerinde çalıştık… Çok verimli görüşmelerimiz oldu, yakınlık kurduk ve 1995 yılında, Nova’nın Türkiye’deki tek distribütörümüz olması konusunda anlaşmaya vardık. İşbirliğimizin başlangıcından beri ilişkilerimiz çok iyi yürümekte. Ertaç her konuyu bizimle paylaştı biz de onu takip ettik ve zaman zaman da biz ona yol gösterdik. Yıllar içerisinde Ertaç’ın müşteriye iyi hizmet vermek konusundaki hassasiyetinin bizimki ile aynı düzeyde olduğunu gördüm. İşin önemi ile ilgili önceliklere bakarsak bir numara şüphesiz müşteridir. Müşteri işin temel taşıdır, her şeydir. Kendisini ilk tanıdığım günden beri Ertaç bunu çok iyi anlar ve müşteriyi her zaman ön planda tutar. Sorun sıkıntı ne olursa olsun, Ertaç bana öncelikle “ müşteri ne düşünür, onun için ne yapmalıyım ?“diye sorar. Müşterilerine her zaman en üst düzeyde hizmet vermeye gayret eder. Biz de aynı şekilde düşünüyoruz. Bana merkezin tamamen yenilendiği bildirildi. Bu çok iyi çünkü bu siz müşterilere duyulan büyük saygıyı gösterir. Müşteriler her zaman yeni/bakımlı bir yere gelmek isterler. Merkezin büyüdüğünü, geliştiğini, modern teknik ve hizmetlerle donanımını sürekli yenilediğini görmek isterler. Şirketinin pazarın lideri olmaya devam etmesi için gösterdiği çabadan dolayı Ertaç’ı kutlarım. Değinmek istediğim diğer bir konu, bu konuya aslında ilk olarak değinmeliydim, yılda bir kez tüm Dünya’da ki önemli firmaları bir araya getirip, yeni pazarlama planları, yeni teknikler, yeni fikirler paylaştığımız yıllık kongremiz gerçekleştirildi. Bu kez erkekler için yeni sistemleri tanıttık. Bu özel yeni sistemler sayesinde saçınızın önünde bir miktar saç bırakmanıza gerek yoktur, geriye doğru tarayabilirsiniz. Tamamen şeffaf bir malzemedir ciltte tamamen görünmez hale gelir. Diğer bir popüler sistem de 100 % Avrupa saçıdır. Bu arada ikisi de 100% el yapımıdır ve hem görünüş hem de doku olarak doğala daha da yakındır. Bize verdiği destek, bu iş ile ilgili gayretleri ve kaydettiği büyüme için Ertaç’a teşekkür ederim…

ANDREW WRİGHT (On-Rite Co. Inc. Eski Başkanı)

Cerrahi müdahale olmaksızın bütünsel saçlı görüntüsünü tekrar kazanmak isteyen kişiler için protez saç uygun bir teknik olabilir ancak doğal/gerçek saç sistemi ile kişiye özel olarak tasarlanan Folligraft saç sistemleri harika ve benzersiz bir çözümdür. Günümüzde son derece doğal görüntüye sahip protez saç sistemleri hazırlanabiliyor olmasına rağmen bu saç protezleri Folligraft kalitesini, doğallığını ve günlük yaşamda ki adaptasyon sürecini tam olarak verememektedir. Saç kaybı şikayeti olan kişilerin çoğunlukla protez saç sistemi alırken nelere dikkat etmeleri ve ne yapmaları gerektiği konusunda hiçbir fikirleri yoktur. Oysa bir saç sistemi kullanımına ihtiyaç duyulduğunda hassasiyet ve titizlikle araştırma yapılmalı ve suistimal edilmekten kaçınılmalıdır. Yaşamınızda sizden önemli hiçbir kimse veya konunun olmadığını, sevdikleriniz için var olabilmenizin de öncelikle her yönden iyi olmanıza bağlı olduğunu asla unutmayın doğru kurum ve doğru ürün ile sadece bir kez yaşama hakkınız olan değerli hayatınızı özgüveninizin size vereceği güç ile sürdürmeye devam edin. İşte Nova Saç Sistemleri olarak gösterdiğimiz çabanın temelinde yatan ana fikir budur…  

 

Saç Ekimi cerrahi bir operasyon olduğundan merkez ve şubelerimizde uygulanmamaktadır.  

Bu konuda çözüm ortaklığı yaptığımız hekim ve kliniklere yönlendirmeler ile saç ekimi düşünen kişilere yardımcı olmaktayız.

Uzmanlarımızdan Randevu almak için iletime geçiniz