Erkekler için saç çözümleri

      

Erkekler için saç çözümleri  

Saçlandırma sistemleri modern teknoloji sonunda saç dökülmelerine bir çözüm bulmak isteyen erkeklerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Nova Hair’da yeni ürünlerimizi ve sistemlerimizi piyasaya çıktıkça sizlerle güncel olarak paylaşmaya özen gösteriyoruz. Dökülmüş saçlarınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda tamamen size özel olarak hazırlanmış çözümleri güvenli ve içiniz rahat bir şekilde kullanabilmeniz için biz her zaman yanınızda olacağız.

Aşağıda kullanmış olduğumuz test edilmiş ve onaylanmış bazı modern sistemlerimiz hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Saç Sistemleri, kullanıma uygun olan en yüksek kalitede %100 doğal insan saçları ile hazırlanır. Cerrahi müdahale olmayan bu sistemlerde saç telleri insan cildine en yakın görünüme sahip olan ince ve esnek bir tabana tek tek elde düğümleme tekniği ile ekilir. Aktif yaşam tarzı olan erkekler için oldukça ideal bir yöntemdir; hafif yapıları sayesinde başınızda ağırlık hissetmeden yüzebilir, duş alabilir, ter atabileceğiniz tüm sporlarla uğraşabilirsiniz.

Folligraft saçlandırma sistemleri

Folligraft deneme yanılma yapmadan, kesin sonuç alabileceğiniz bir yöntemdir. Folligraftta öncelikle seyrek alan tespiti yapılarak ölçü çıkartılır. Saç örneği ile birlikte bağlı olduğumuz saç bankasından, kişinin saçına en yakın örnekler tanımlanır. Saçın dalgası, kalınlığı ve rengi tespit edilir. Tanımlanan bu saçlar, hava ve su geçirme özelliğine sahip çok ince bir doku üzerine enjekte edilir. Kişiye özel olan bu doku, özel bir yöntemle dökülen bölgelere medikal solüsyonlar yardımı ile uygulanır.2-3 saat süren işlemden sonra, saçsızlık sorununuz tamamen ortadan kalkacaktır. Denize girip yüzebilecek, duş alıp, hatta fön bile çekebileceksiniz. Folligraft ile saçlanmak, tıbbi müdahale gerektirmediği için, sonuç kaygısı da yaşatmaz. 100% istenilen sonucu alabilirsiniz.

İlgili Yazılar;

Erkeklerde Saç Dökülmesi Nedenleri