Nova Hair Saç Sistemleri

      

Saç sorunlarınıza 48 yıllık Onrite ve 34 yıllık Nova Hair tecrübesi ile sizlere özel üretilen Custom order saçlarla veda edin.

Kurucumuz Ertaç Şensoy 48 yıllık Onrite ve 34 yıllık Nova Hair tecrübesi ile Size özel hazırlanan olağanüstü Folligraft saçlarla ucuz, hazır kalıp, stok Protez Saçların farklarını anlatıyor.

Videoyu İzle
Sac Cozumleri
Kadin Sac Cozumleri
Sacdokulmesini Engelleme

KADIN VE ERKEK İÇİN TÜM SAÇ KAYIPLARINA ÇÖZÜMLER


Nova Hair'e hoşgeldiniz. 1991 yılından beri hem erkekler hemde kadınlar için saç kaybını önleme ve onarım konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Saç onarım metodları oldukça uzun yıllardan beri değişmektedir ve Nova Hair en son teknoloji ve en güncel bilgileri sunarken güncel prosedürlerle yol göstermeye devam etmektedir.

 

Saç Dökülmesi

Sağlıklı, göz alıcı saçlar, sağlıklı bir saç derisiyle başlar. Irsi, medikal veya çevresel şartlardan kaynaklanmadığı sürece saç derisinin durumunu iyileştiren, kan akışını uyaran ve kıl foliküllerine besin akışı olmasını arttıran yöntemlerle saç dökülmesinin önüne geçilebilir. Sağlıksız bir saç derisi tıkanmış bir kıl gövdesini tetikler ve saç köküne , foliküllere zarar verir, bu da daha yavaş ya da hiç büyümemeye neden olur. Sağlıksız bir saç derisi tıkanmış bir kıl gövdesini tetikler ve saç köküne , foliküllere zarar verir, bu da daha yavaş ya da hiç büyümemeye neden olur.

Daha Fazla

Folligraft Yorumları

Saç dökülmesi sebebiyle yaklaşık 3 yıl önce saç ekimi yaptırdım. Saç ekimi sonuçları umduğum gibi değildi. Araştırmalarım sonunda Nova Hair’de Folligraft teknolojisi ile tanıştım. Önceleri tereddüt yaşamakla birlikte 2 yıl önce nova Hair İzmir şubesinde uygulama yaptırdım. Şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Normal günlük yaşantıma devam etmekteyim. Uzun süre saçla ilgili aradığım ürünün Folligraft olduğunu düşünüyorum. Saç dökülmesi sorunu olan herkesin kesinlikle Nova Hair’de Folligraft kullanmasını tavsiye ediyorum.

Devamı
Folligraft Fiyatlari

Folligraft Fiyatlari

Sektörde bu konu ile alakalı ciddi bir bilgi kirliliği var müşteri adayının kafasını karıştıran bu durum için önerimiz hayatınızı ve görünümünüzü etkileyecek bu değişimi ufak ekonomik farklar için risk etmeyin. Tartışılan bir diğer konu, “kullanım süresi mi, doğallık mı?”

Devamı...

Kemoterapi Tedavisi Ve Folligraft

Kemoterapi Tedavisi Ve Folligraft

Kemoterapi sebebiyle saçlarınız dökülse bile, tedaviniz bitiminden bir süre sonra tekrar çıkmaya başlayacaktır. Saç dökülmesi başladığı an itibariyle saçların sıcak su ile yıkanmaması önerilir. Saç kaybı dönemini bandana, şapka, peruk yada Folligraft kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Devamı...

Protez Saç mı, Folligraft mı?

Protez Saç mı, Folligraft mı?

Bizce Folligraft, protez saçın çok daha ileri teknolojiyle tasarlanmış kişiye özel halidir. Tüketici olarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını isteyiniz. Nereden geliyor, ne kullanılıyor? Size özel çalışıldığını belgelendiği bir hizmet olup olmadığını araştırmadan yola çıkmayın.

Devamı...

Ertaç Şensoy

İstanbul’da doğan Ertaç Şensoy'un hayatı başarı hikâyeleri ile dolu. Ekonomi tahsilini tamamlayan Ertaç Şensoy çalışma hayatının henüz başlarında saç sorunları ile tanışmaya başladı.

Detay..

Ödüllerimiz

1991’den beri aynı lokasyondan Tüm Türkiyeyi hizmet veren Nova Hair kuruluşundan bu yana en son teknoloji ve ürünlerin en yakın takipçisi ve uygulayıcısı olmuştur. Nova Hair ve Ertaç Şensoy...

Detay..

Basında Nova Hair

Saçlandırma sektörünün lider kuruluşu Nova Hair 'in kurucusu Ertaç Şensoy başarılı iş hayatı boyunca Avrupa'nın en önemli kuruluşları tarafından çeşitli sertifika ve ödüllere layık görüldü...

Detay..

Sıkça Sorulan Sorular

Protez saç mı, Folligraft mı? Folligraft nedir? Kimler kullanabilir? Folligraft hakkında bilmek istedikleriniz ve en çok merak edilenler sıkça sorulan sorular ve yanıtları incelemek ister misiniz..

Detay..

Nova Hair Yeni Ürün Tanıtım Videoları

Protezsac Tupping
Alopesi Protezsa
Yeni Novax Bant
Sıvı Yapıştırıcısız Sistemimiz
Folligraft'ın En Yeni Ürünü bantsız protez saç
Novaprotezsac Fiyatlari
Protez Sac Bilgi
Profdr.gokhan.demir

Amerikan Hair Loss Council Üyeliğimiz

ErtacSensoyMasterv2015
ahlc-novahair-01
ahlc-novahair-02
ahlc-novahair-03